wersja angielska english version Sobota, 4 lutego 2023 r.
Strona główna
Mapa regionu
Pogoda w regionie
Region w obiektywie
Kalendarz imprez
Kontakt
 Miasta:  Płock  Gostynin  Kowal 
 Powiaty:  Płock  Gostynin 
 Gminy:  Gąbin  Baruchowo  Gostynin  Iłów  Kowal  Gmina Łąck  Nowy Duninów  Sanniki  Słubice  Szczawin Kościelny 
 Gmina Gostynin

GMINA GOSTYNIN

Barbara i Tadeusz Adamscy
"Agroturystyka pod dębami"

Klusek 27A, 09-504 Lucień
Tel. /024/ 235 21 24, 0 606 131 570, 0 661 868 250
Gospodarstwo agroturystyczne położone jest w otulinie Gostynińsko - Włocławskiego Parku Krajobrazowego nad jeziorem Białym. Wspaniałe lasy, jeziora to wyjątkowe miejsce do czynnego wypoczynku, nurkowania, wędkowania, surfowania zarówno w jeziorze jak i w rzece, która przepływa przez teren gospodarstwa. Okoliczny las obfituje w grzyby i owoce runa leśnego. Obok gospodarstwa przebiega szlak rowerowy VELO MAZOVIA 20 i szlak Włocławek - Płock. Gospodarze dysponują 5 pokojami 2, 3, 4 osobowymi z 3 łazienkami, świetlicą i kuchnią do dyspozycji turystów. Na terenie gospodarstwa jest miejsce na ognisko, grilla, plac zabaw dla dzieci. W zaciszu stoliki i ławeczki. Gospodyni proponuje domowe posiłki.
Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: www.adamscy.com.pl

Ilda Andrzejczak
Stanisławów Skrzański
14, 09-500 Gostynin
Tel. /024/ 235 59 62, 0 609 294 319
Stanisławów Skrzański to mała wioska położona na polanie leśnej, w odległości 5 km od Gostynina. Cisza, spokój, wokół las obfitujący w grzyby. Gospodarstwo Agroturystyczne "Złote brzozy" dysponuje 5 pokojami z 11 miejscami noclegowymi wraz z łazienkami. Kuchnia do dyspozycji turystów. Wyżywienie u gospodarzy. Oferta całoroczna. Umiejętność porozumiewania się w języku rosyjskim. Przystanek PKP jest oddalony od gospodarstwa o 5 km a przystanek PKS o 1,5 km. Gospodarstwo położone jest 100 m od lasu i 2 km od kąpieliska. Turyści mogą przyjeżdżać z małymi dziećmi i zwierzętami. Do innych atrakcji należą: rowery, zbieranie grzybów i owoców runa leśnego, wędkowanie oraz plac zabaw dla dzieci.

Mirosława Brzozowska
Budy Lucieńskie
3, 09-504 Lucień
Tel. /024/ 235 16 78, 235 17 75, 0 606 513 045
Piękna okolica, cisza, spokój, czyste powietrze. Gospodarstwo położone na skraju lasu w oddaleniu od wsi, niedaleko od jeziora Lucieńskiego. Oferta całoroczna. Przystanek PKS jest oddalony o 3 km od gospodarstwa. Gospodarze dysponują 5 pokojami z 15 miejscami noclegowymi wraz z łazienkami. Wyżywienie u gospodarzy. Najbliższy punkt gastronomiczny znajduje się w odległości 3 km od gospodarstwa. Istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia okolicznościowego. Gospodarstwo oddalone jest od kąpieliska o 100 m. Turyści mogą przyjeżdżać z małymi dziećmi i zwierzętami domowymi. Inne atrakcje gospodarstwa to rowery, sprzęt pływający, możliwość organizowania ogniska, wędkowanie, zbieranie grzybów i owoców runa leśnego, plac zabaw dla dzieci, pomieszczenia i urządzenia do rekreacji, możliwość rozbicia namiotu.

Małgorzata Czapiewska
Choinek
14, 09-504 Lucień
Tel /024/ 235 87 84
Typowe gospodarstwo rolne, gdzie goście mogą popracować na roli i przy obsłudze zwierząt. Wokół cisza, spokój, a piękne lasy zachęcają do grzybobrania i spacerów.
Oferta całoroczna. Odległość od przystanku PKP wynosi 5 km a od przystanku PKS 3 km. Gospodarstwo dysponuje 5 pokojami z 7 miejscami noclegowymi i 2 łazienkami. Kuchnia do dyspozycji turystów. Gospodarze zapewniają wyżywienie. Na miejscu można kupić produkty z gospodarstwa. Najbliższy las jest oddalony o 100m a kąpielisko o 3 km. Turyści mogą przyjeżdżać ze zwierzętami. Inne atrakcje: jazda konna, przejażdżki bryczką, rowery, wędkowanie, zbieranie grzybów i owoców runa leśnego.

Jadwiga Dan
Białe
27, 09 - 504 Lucień
Tel. /024/ 260 00 02
Gospodarstwo agroturystyczne położone w otulinie Gostynińsko - Włocławskiego Parku Krajobrazowego, nad jeziorem Białym. Oferta sezonowa. Gospodarze dysponują 2 pokojami 4-5 osobowymi ze wspólną łazienką. Wyżywienie u gospodarzy. Blisko znajduje się las i staw. Odległość od jeziora wynosi 400m. Odległość od przystanku PKS wynosi 100m. Bliskość lasu sprzyja zbieraniu grzybów i owoców runa leśnego. Gospodarstwo oferuje bezpośredni kontakt ze zwierzętami oraz umożliwia pomoc w gospodarstwie. Gospodarze przyjmują również turystów z dziećmi od lat 6. Na terenie gospodarstwa, przy jeziorze znajduje się pomost. Inne atrakcje gospodarstwa to: możliwość zorganizowania ogniska, grilla, wędkowanie w pobliskim stawie, czy jeziorze, surfowanie, nurkowanie, możliwość rozbicia namiotu.

Anna Fischbach
Siedlisko "Pod Lipą"
Budy Lucieńskie
15
Tel. 0 605 244 704, 0 502 828 683
Siedlisko "Pod Lipą" położone jest w sercu Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego. Bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Lucieńskiego w Budach Lucieńskich k. Miałkówka w gm. Gostynin. Nazwę swą zawdzięcza wspaniałej 400-letniej lipie będącej pomnikiem przyrody, rosnącej na terenie siedliska. Siedlisko "Pod Lipą" to wymarzone miejsce dla miłośników:
- sportów wodnych (pływania, windsurfingu, kajakarstwa, żeglarstwa)
- aktywnej turystyki (liczne trasy piesze, rowerowe, ośrodki turystyki konnej)
- wędkowania
- zbierania grzybów, runa leśnego i ziół
- miłośników ciszy, spokoju i czystego środowiska przyrodniczego
- ciszy, spokoju i czystego środowiska przyrodniczego
- jazdy konnej
Na terenie 7 ha gospodarstwa położonego nad Jeziorem Lucieńskim znajdują się:
- nowo wyremontowany budynek z pokojami 2 i 3 osobowymi wyposażonymi w tvc, węzły sanitarne, do dyspozycji w pełni wyposażona kuchnia, salon z kominkiem
- miejsce na rozbicie namiotów i ustawienie przyczep campingowych (do dyspozycji gości są przyłącza elektryczne)
- sanitariaty (wc, natryski, umywalki) dla osób korzystających z noclegów w namiotach i przyczepach campingowych
- duży pomost, kąpielisko, plaża
- miejsce na ognisko i grilla
- sprzęt pływający (kajaki, rowery wodne, łódki, deski windsurfingowe) i turystyczno-sportowy (rowery, kometki, stół ping-pongowy)
- miejsce do parkowania samochodów
- przechowalnia sprzętu pływającego
- grill ogrodowy

Krzysztof Gątarski
Białe
35, 09-504 Lucień
Tel./024/ 260 00 17, 0609 294 281
Gospodarstwo położone w pobliżu lasów, w atrakcyjnej turystycznie miejscowości nad jeziorem Białym. U okolicznych rolników istnieje możliwość przejażdżek bryczką, w pobliżu klub jeździecki.
Oferta sezonowa. Stacja PKP oddalona od gospodarstwa o 5 km a przystanek PKS o 100m. Gospodarstwo oferuje 4 pokoje z 12 miejscami noclegowymi i 3 łazienki. Wyżywienie u gospodarzy, możliwość korzystania z kuchni właścicieli gospodarstwa. Odległość od kąpieliska wynosi 100 m. Turyści mogą przyjeżdżać z małymi dziećmi i zwierzętami. Do innych atrakcji należy pieczenie kiełbasek przy ognisku.

Iwona Kokosińska
Lucień
62, 09-504 Lucień
Tel. /024/ 235 16 43
Gospodarstwo położone jest we wsi letniskowej na terenie Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego. Wspaniałe lasy i jeziora stanowią wyjątkowo dobre miejsce do czynnego wypoczynku.
Oferta całoroczna. Przystanek PKS oddalony jest o 100 m od gospodarstwa. Gospodarze dysponują 2 pokojami z 6 miejscami noclegowymi. Łazienka wspólna z gospodarzami. Turyści mogą także korzystać z ich kuchni. Właściciele gospodarstwa nie zapewniają wyżywienia. Na miejscu można kupić produkty z tego gospodarstwa. Odległość od najbliższego punktu gastronomicznego wynosi 100m. Odległość od lasu wynosi 200m a od najbliższego kąpieliska 500m. Gospodarze przyjmują turystów z dziećmi. Na obszarze gospodarstwa znajduje się plac zabaw.

Krystyna i Jan Kostuniak
Gospodarstwo agroturystyczne "Pod świerkami"

Bierzewice 24A, 09-500 Gostynin

Bierzewice to zielone płuca Gostynina. Gospodarstwo położone jest 2 km od miasta. Dookoła są piękne i urodzajne lasy, w których spacerując można zbierać grzyby i owoce lasu.

Gospodarze oferują:

* ciszę i spokój – doskonałe miejsce na wypoczynek w ogrodzie i wśród świerków
* dwa stawy do wędkowania
* miejsce na grilla, namioty i przyczepy campingowe
* możliwość przyjazdu ze zwierzętami
* salon z TV
* dla miłośników jazdy rowerem – w pobliżu szlak rowerowy VELO MAZOVIA
* sklep i restauracja w odległości 500m
* odległość od Warszawy – 110km
* odległość od Łodzi – około 90 km

Urszula Kozłowska
Białe, 09-504 Lucień
Tel. /024/ 260 00 15, 0 608 720 442
Gospodarze zapraszają wszystkich miłośników wypoczynku nad wodę. Gospodarstwo położone nad jeziorem Białym na Pojezierzu Gostynińskim.
Oferta sezonowa. Odległość od przystanku PKS wynosi 200m. Gospodarze dysponują 2 pokojami z 6 miejscami noclegowymi. Łazienka na 2 pokoje. Turyści mogą korzystać z kuchni właścicieli. Wyżywienie we własnym okresie. Odległość od najbliższego punktu gastronomicznego wynosi 100m. Las jest oddalony od gospodarstwa o 200 m a kąpielisko o 100m. Turyści mogą przyjeżdżać z dziećmi i zwierzętami. Inne atrakcje: rowery, sprzęt pływający.

Jadwiga Kwasiborska
Miałkówek 52, 09 - 500 Gostynin
Tel. /24/ 235 17 60

Gospodarstwo położone w pobliżu lasów i jeziora Lucieńskiego. Oferta całoroczna. Gospodarstwo dysponuje 7 miejscami noclegowymi w 2 pokojach.
www.pieknapolska.republika.pl

Anna Maciąg
Stanisławów 20, 09 - 500 Gostynin
Tel. /024/ 235 37 80
Gospodarstwo agroturystyczne usytuowane w lesie, na polanie, w odległości 2 km od kąpieliska. Gospodarze dysponują 2 pokojami 3, 4 osobowymi z 1 łazienką. Gospodyni zapewnia wyżywienie. Turyści mogą korzystać z kuchni właścicieli. Przystanek PKS oddalony jest o 4 km. Wypoczywający mogą przyjeżdżać z dziećmi i zwierzętami. Inne atrakcje: możliwość organizowania ogniska, grill, spacery, grzybobranie, zbieranie owoców runa leśnego, możliwość rozbicia namiotu.


Kamil Magierski
Białe 21, 09-504 Lucień
Tel. /024/ 260 00 21
Gospodarz zaprasza wszystkich miłośników wypoczynku nad wodę. Gospodarstwo położone jest nad jeziorem Białym na Pojezierzu Gostynińskim.
Oferta sezonowa. Przystanek PKS oddalony jest o 300m. Gospodarze dysponują 4 pokojami z 10 miejscami noclegowymi i 1 łazienką. Korzystanie z kuchni gospodarzy. Istnieje możliwość wyżywienia u właścicieli gospodarstwa. Najbliższy punkt gastronomiczny jest położony 100m od posiadłości. Odległość od lasu wynosi 300m a od kąpieliska 100m. Turyści mogą przyjeżdżać z dziećmi i zwierzętami. Na terenie gospodarstwa można rozbijać namioty.

Marianna Malinowska
Gorzewo 21L, 09-504 Lucień
Gospodarstwo agroturystyczne "U GOSI"
Tel. (024) 235 17 45, 0 602 296 880
Wieś Gorzewo położona jest na terenie Gostynińsko - Włocławskiego Parku Krajobrazowego, 5 km od Gostynina, około 100 km od Warszawy i Łodzi. Idealne miejsce na odpoczynek, szczególnie w weekendy. Raz przyjedziesz a z chęcią będziesz wracał, tak jak my,  od pięciu lat mieszkający na nowo pobudowanej posesji. Wokół cisza i spokój. Las na wyciągnięcie ręki. W pobliżu są dwa jeziora: Sumino - 300m i Białe - 800m.
Oferujemy cztery pokoje: pokoje 3 osobowe, 1 pokój 4 osobowy i 1 pokój 5 osobowy z łazienką. Cena - 25 zł od osoby. Wyżywienie do uzgodnienia. Proponujemy domowe posiłki: śniadanie - 10zł, obiadokolacja -20zł.
Okolica zachęca do spacerów, lasy posiadają naturalne ścieżki rowerowe, jest dużo owoców runa leśnego (grzyby, jagody), można wędkować, pływać, nurkować (bardzo czyste jezioro Białe - widać dno jeziora), grillować. Posiadamy plac zabaw dla dzieci, zabezpieczamy samochód. Blisko jest do sklepu, przystanku, poczty.
Zapraszamy miłośników ciszy, spokoju i czystego powietrza.  www.u-gosi.jasky.pl

Róża Mroczek
Leśniewice 11, 09-500 Gostynin
Tel. /024/ 235 12 10
Zagroda ładnie zagospodarowana z oddzieloną częścią produkcyjną od wypoczynkowej. Wokół piękne lasy zachęcające do grzybobrania i spacerów. Oferta sezonowa. Umiejętność porozumiewania się w języku angielskim. Odległość od przystanku PKS wynosi 2 km gospodarze dysponują 2 pokoje z 4 miejscami noclegowymi. Łazienka na 2 pokoje. Kuchnia do dyspozycji turystów. Wyżywienie u gospodarzy. Odległość od najbliższego punktu gastronomicznego wynosi 5 km. Na miejscu istnieje możliwość zakupu produktów z tego gospodarstwa. Las znajduje się w odległości 500m. Turyści mogą przyjeżdżać z dziećmi i z niepełnosprawnymi. Atrakcją jest możliwość zbierania grzybów i owoców leśnych.

Małgorzata Nieć
Leśniewice 74, 09-500 Gostynin
Tel. /024/ 236 52 04, 0 601 365 232
Typowe gospodarstwo rolne, położone na skraju lasu zachęcającego do grzybobrania, zbierania owoców runa leśnego i spacerów, w pobliżu zbiornik wodny z możliwością kąpieli.
Oferta sezonowa. Umiejętność porozumiewania się w języku angielskim. Przystanek PKP znajduje się 5km od gospodarstwa a przystanek PKS 2 km. Gospodarze dysponują 2 pokojami z 5 miejscami noclegowymi. Łazienka i kuchnia wspólna z gospodarzami. Właściciele gospodarstwa zapewniają wyżywienie. Odległość od najbliższego punktu gastronomicznego wynosi 5km. Na miejscu istnieje możliwość zakupu produktów z gospodarstwa. W odległości 1 km znajduje się kąpielisko. Turyści mogą przyjeżdżać z dziećmi i zwierzętami. Na obszarze gospodarstwa znajduje się pasieka.

Roman Pilichowicz
"ROMANÓW"
Białe 23, 09 504 Lucień
Tel. /024/ 260 00 14
Gospodarstwo położone nad jeziorem Białym, na terenie otuliny Gostynińsko - Włocławskiego Parku Krajobrazowego.
Oferta sezonowa (od maja do października). Gospodarz dysponuje 3 pokojami z 12 miejscami noclegowymi i 2 łazienkami. Osobna kuchnia do dyspozycji turystów. Gospodarze nie zapewniają wyżywienia. Najbliższy punkt gastronomiczny jest oddalony o 2 km. odległość od kąpieliska wynosi 100 m a od lasu 1 km. istnieje możliwość przyjazdu z dziećmi i ze zwierzętami. Do innych atrakcji należą: możliwość zorganizowania ogniska, grilla, wędkowanie, zbieranie grzybów i owoców runa leśnego, rozbicie namiotu. Gospodarze posiadają dwa pomosty i łódki do dyspozycji turystów. Blisko gospodarstwa znajduje się wypożyczalnia rowerów. Odległość od przystanku PKS wynosi 500 m.

Wiesław Pilichowicz
Białe 25, 09 - 504 Lucień
Tel. 0 600 955 161
Gospodarstwo usytuowane nad jeziorem Białym, na terenie otuliny Gostynińsko - Włocławskiego Parku Krajobrazowego.
Oferta sezonowa (od maja do października). Gospodarze dysponują 4 pokojami z 16 miejscami noclegowymi.
Wyposażona kuchnia tylko do dyspozycji turystów. Gospodarze nie zapewniają wyżywienia. W odległości 0,5 km turyści mogą zamówić sobie domowe posiłki. Gospodarstwo jest usytuowane w odległości 25 m od kąpieliska i 1 km od lasu. Turyści mogą przyjeżdżać z dziećmi i zwierzętami domowymi. Inne atrakcje: możliwość rozpalenia ogniska, grill, rowery, wędkowanie, możliwość rozbicia namiotu, zbieranie grzybów i owoców runa leśnego, sprzęt pływający - kajaki, rowery wodne, dwa pomosty (w tym jeden tarasowy ze stolikami i krzesełkami), altana, plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki i koszykówki. Oferta zawiera również możliwość wynajmu domku letniskowego o powierzchni ok. 8m2 z wyposażeniem w sprzęty kuchenne (kuchnia gazowa, lodówka, naczynia), 2-osobowe łóżko, szafę i stół. Domek znajduje się nieopodal budynku z pokojami do wynajęcia. Korzystający z wynajmu mają możliwość skorzystania z prysznica (w domu z pokojami do wynajęcia).
Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej gospodarstwa: www.agro.jetts.com.pl,
e-mail: w.pilichowicz@wp.pl

Stanisława Piotrowska
Miałkówek 18, 09-504 Lucień
Tel. /024/ 235 17 67
Miałkówek - wieś położona w pobliżu lasów i jeziora Lucieńskiego. Niedaleko gospodarstwa znajduje się strzeżone kąpielisko z molo, wypożyczalnią sprzętu wodnego i ośrodek wypoczynkowy, w którym można jeździć konno.
Oferta sezonowa. Odległość od przystanku PKS wynosi 200m. Gospodarze dysponują 2 pokojami z 5 miejscami noclegowymi. Łazienka na 2 pokoje. Kuchnia do dyspozycji turystów. Wyżywienie we własnym zakresie. Najbliższy punkt gastronomiczny znajduje się 300m od gospodarstwa. Odległość od lasu wynosi 100m a od kąpieliska 300m. Turyści mogą przyjeżdżać z dziećmi i zwierzętami.

Paweł Rozkosz
Gospodarstwo Agroturystyczne "Gościnna Zagroda"
Gorzewo 1a, 09-500 Gostynin
Tel. /24/ 236 40 07
www.goscinna-zagroda.mdi.pl

Elżbieta Siemińska
Emilianów 35, 09-500 Gostynin
Tel. /024/ 235 86 13
Wieś położona wśród lasów i jezior. Gospodarstwo znajduje się na skraju lasu, około 1 km od głównej trasy Płock - Gostynin. Idealne warunki do spacerów i przejażdżek rowerowych.
Oferta sezonowa. Przystanek PKS znajduje się w odległości 1km. Gospodarze dysponują 3 pokojami z 8 miejscami noclegowymi. Łazienka na 3 pokoje. Turyści mogą korzystać z kuchni gospodarzy. Wyżywienie u właścicieli gospodarstwa. Odległość od najbliższego punktu gastronomicznego wynosi 3 km. Na miejscu istnieje możliwość zakupu produktów z tego gospodarstwa. Las położony jest w odległości 100m a kąpielisko w odległości 3 km. Turyści mogą przyjeżdżać z dziećmi i zwierzętami. Inne atrakcje: przejażdżki bryczką, rowery, wędkowanie, plac zabaw dla dzieci. Istnieje możliwość rozbicia namiotów na terenie gospodarstwa.

Jadwiga Sierska
Stanisławów Skrzański, 09-500 Gostynin
Tel. /024/ 235 37 80
Cicha i spokojna okolica, oddalona od dużych aglomeracji. Gospodarstwo otacza las obfitujący w grzyby i owoce leśne. Dla gości przygotowano oddzielny dom z pełnym węzłem sanitarnym.
Oferta całoroczna. Przystanek PKP oddalony jest o 5 km a przystanek PKS o 1,5 km. gospodarze dysponują 2 pokojami z 7 miejscami noclegowymi. Łazienka na 2 pokoje. Kuchnia do dyspozycji turystów. Istnieje możliwość wyżywienia u właścicieli. Odległość od najbliższego punktu gastronomicznego wynosi 5 km. Las oddalony jest o 100 m a kąpielisko o 2 km. Turyści mogą przyjeżdżać z dziećmi i zwierzętami. Okolica sprzyja grzybobraniu i zbieraniu owoców runa leśnego.

DOM POD LASEM
Pokoje gościnne Ewa Polańska
Stanisławów Skrzański 2, 09-500 Gostynin
tel. 024/236-58-88 kom. 518 98 47 31
http://dompodlasem.prv.pl    maison@onet.eu
- 2 pooje 2-osobowe z łazienką
- 2 apartamenty 3 i 4 -osobowe
- jadalnia i kuchnia z wyposażeniem (tylko dla gości), możliwość zamówienia obiadów oraz wiejskich produktów (jajka, mleko)
- bez barier architektonicznych
- teren ogrodzony, ognisko, wiata
- obiekt położony w małej wiosce wśród dodnowych lasó z grzybami
- do centrum miasta 8 km (kino, basen, lokale gastronomiczne)
- kąpielisko nad Jez. Lucieńskim
- w regionie wiele szlaków turystycznych
- zabytki: Płock, Oporów, Łąck (Stadnina Ogierów), Gostynin
- organizacja plenerów i warsztatów plastycznych, fotograficznych i rękodzieła artystycznego (hafciarstwo, koronkarstwo, papieroplastyka, malarstwo na szkle)
- organizacja o prowadzenie wycieczek
- zajęcia dogoterapii z wyszkolonym labradorem

Anna Sikorska
Białe, 09-504 Lucień
Tel. /024/ 260 00 38, 0 603 546 469
Typowe gospodarstwo rolne położone nad jeziorem Białym. Piękna okolica, dużo wolnej przestrzeni oraz czyste jezioro przyciąga zwolenników kąpieli słonecznych i wodnych.
Oferta sezonowa. Przystanek PKS oddalony o 500m. Gospodarze dysponują 2 pokojami z 6 miejscami noclegowymi. Łazienka na 2 pokoje. Turyści mogą korzystać z kuchni gospodarzy. Wyżywienie we własnym zakresie. Odległość od lasu wynosi 200m a od kąpieliska 100m. Turyści mogą przyjeżdżać z dziećmi i zwierzętami. Inne atrakcje: rowery, sprzęt pływający.
Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: www.agroturystykasikorska.republika.pl

Janina Skinder
Nagodów 43A, 09-500 Gostynin
Tel. /024/ 235 84 85
Gospodarstwo położone wśród pól, jezior, łąk i lasów bogatych w grzyby i jagody. Dodatkową atrakcją jest zwiedzanie szkółki zalesieniowej. Cisza, spokój. Oferta całoroczna. Umiejętność porozumiewania się w języku angielskim. Przystanek PKS jest oddalony od gospodarstwa o 1 km a przystanek PKP o 4 km. Gospodarze oferują 4 pokoje z 12 miejscami noclegowymi, z osobna łazienka każdy. Kuchnia do dyspozycji turystów. Istnieje możliwość wyżywienia u gospodarzy. Najbliższy punkt gastronomiczny oddalony jest o 4 km. Odległość od lasu wynosi 100m a od kąpieliska 3 km. Turyści mogą przyjeżdżać z dziećmi i zwierzętami. Inne atrakcje; grzybobranie i zbieranie owoców runa leśnego, wędkowanie, plac zabaw dla dzieci.

Jadwiga Staniszewska
"RUDA"
Sierakówek 64 - Ruda, 09-500 Gostynin
Tel. /024/ 236 50 47, 0 600 245 477
Gospodarstwo otoczone dookoła lasem, znajduje się w Dolinie Skrwy Gostynińsko - Włocławskiego Parku Krajobrazowego. Doskonałe i bezpieczne miejsce do wypoczynku dzieci /również bez rodziców/.
Oferta całoroczna. Odległość od przystanku PKS wynosi 2,5km. Gospodarze dysponują 3 pokojami z 11 miejscami noclegowymi. 2 łazienki na 3 pokoje. Kuchnia do dyspozycji turystów. Wyżywienie u gospodarzy. Na miejscu istnieje możliwość zakupu produktów z gospodarstwa. Turyści mogą przyjeżdżać z małymi dziećmi. Oferta dla grup dzieci i młodzieży. Inne atrakcje: rowery, wędkowanie, grzybobranie i zbieranie owoców runa leśnego.

Barbara Tyrajska
Białe 24, 09 - 500 Gostynin
Tel. /24/ 260 00 01

Gospodarstwo położone jest nad jeziorem Białym na Pojezierzu Gostynińskim. Oferta sezonowa od 1 maja do 1 października. Gospodarze dysponują 3 miejscami noclegowymi w 1 pokoju.

Administratorem seriwsu jest SGTPG
Serwis został wykonany przy wsparciu finansowym Województwa Mazowieckiego
Uwagi na temat serwisu prosimy przesyłać na adres: kontakt@pojezierzegostyninskie.pl
Koncepcja serwisu oraz nadzór merytoryczny: SGTPG
Wykonanie oraz hosting: plocman.pl